» » » Internet Download Manager (IDM) 6.18 Build 12 Full

Vip Afiş

Internet Download Manager (IDM) 6.18 Build 12 Full

Internet Download Manager (IDM) 6.18 Build 12 Full

 

Internet Download Manager ( IDM ) kadar 5 kez , özgeçmiş ve program indirme indirme hızlarını artırmak için bir araçtır . Kapsamlı hata kurtarma ve yetenek devam kayıp bağlantıları , ağ sorunları , bilgisayar kapar veya beklenmedik elektrik kesintileri nedeniyle kırık veya kesintiye siteleri yeniden başlayacaktır . Basit grafik kullanıcı arayüzü use.Internet Download Manager yüklemeleri hızlandırmak için akıllı dinamik dosya bölümleme ve güvenli çok indirme teknolojisi özellikleri bir dosya hızlandırma mantığına sahiptir IDM kullanıcı dostu ve kolay hale getirir . Diğer indirme yöneticileri ve dinamik yükleme işlemi sırasında indirilen dosyalar Internet Download Manager kesimleri hızlandırıcıları ve ek ulaşmak için bağlantı ve giriş aşamalarında en iyi hızlanma performansını olmadan mevcut bağlantıları yeniden kullanır.

 

Internet Download Manager vekil sunucular , FTP ve HTTP protokolleri, güvenlik duvarları , yönlendirmeler , çerezler , yetkilendirme , MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler . IDM otomatik olarak indirme işlemleri için Microsoft Internet Explorer , Netscape , MSN Explorer, AOL , Opera , Mozilla , Mozilla Firefox , Mozilla Firebird , Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olabilir. Ayrıca sürükle ve bırak dosyaları veya komut satırından Internet Download Manager kullanın . Internet Download Manager veya asmak bile zaman bitti bilgisayarınızı kapatın , sonra ,ayarlamak zaman modemi arama yapabilirsiniz, istediğinizdosyaları indirebilirsiniz .

 

Diğer özellikler çok dilli destek , zip önizleme, download kategorileri , scheduler pro , farklı etkinlikler , HTTPS desteği , kuyruk işlemci , html yardım ve öğretici indirme tamamlanması üzerine, gelişmiş virüs koruması , ilerici kotalar ile indirme ( sesler dahil bir çeşit kullanan bağlantılar için yararlıdır vb Direcway , Direct PC , Hughes gibi adil erişim ilkesi veya FAP ) , dahili indirme hızlandırıcısı , ve diğerleri .

 

Sürüm 6.18 , Windows 8 uyumluluğu ekler MySpaceTV gibi sitelerden indirme flaş videolar için kullanılabilir web oyuncular , ve diğerleri için IDM indirme paneli ekler . Ayrıca tam 7 ve Windows Vista desteği , video sayfası gaspçı, Redeveloped zamanlayıcı, ve MMS protokol desteği sunuyor . Yeni sürüm ayrıca, IE 10 ve IE tabanlı tarayıcılar , yeniden tasarlanmış ve geliştirilmiş download motoru , tüm yeni tarayıcıları içinebenzersiz gelişmiş entegrasyon , gelişmiş araç çubuğu ve diğer geliştirmeler ve yeni özellikler bir servet için geliştirilmiş entegrasyon ekler .

 

 

 

Gereksinimler

 

OS: Windows Tümü

 

Kurulum

 

1. . Uygulama ve yakın yükleyin. ( Bu sahte seri söyleyebiliriz . )

 

2 . Klasöründeki " Keygen + Patch Update 1 " den " Keygen + Patch " Kopyala

 

ve bu genellikleyükleme klasörüne yapıştırın :

 

C : Program Files ( x86) Internet Download Manager

VEYA

C : Program FilesInternet Download Manager

 

Açık Windows Görev Yöneticisi :-) Önemli Not Seçin IDM.exe Sonra Bitiş Süreci tıklayın Süreçleri Üzerine tıklayın

 

3 . " Keygen + Patch " ve çalıştırın

 

a. Oluştur üzerine tıklayın

 

b Patch tıklayın ve IDM.exe seçin

 

c . Otomatik Reg tıklayın

 

Bitti 

Teknik

 

Sürümde yenilikler 6.18 12 İnşa

 

( Çıkış : 16 Ocak 2014 )

 

Google Chrome 32 ile Çözülmüş uyumluluk sorunları

sabit hata

 

Internet Download Manager (IDM) 6.18 Build 12 Full

 

Internet Download Manager (IDM) 6.18 Build 12 Full

 

http://turbobit.net/vx3hyayftiln.html

 

Internet Download Manager (IDM) 6.18 Build 12 Full

 

http://ul.to/i6mzj373

 

Kırık Link İhbarı
0
Link Çalışmıyor veya Kırık İse VİP Bölümünden Sınırsız Tek Part İndirebilirsiniz. Detaylı Bilgi İçin Tıklayınız..
Geri dön
Bilgi
Yorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.
Yukarı Çık